» Інформація » У суботу на Львівщині відбудеться акція "Година Землі"

У суботу на Львівщині відбудеться акція "Година Землі"

Автор: admin2 от 22-03-2018, 10:01
 (голосів: 0)

У суботу на Львівщині відбудеться акція "Година Землі"У суботу, 24 березня, з 20.30 год. до 21.30 год. відбудеться загальносвітова кампанія Година Землі 2018.

В межах акції закликають людей по всій планеті вимкнути світло на одну годину - Годину Землі, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу.

У 2008 році ця акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей з 35 країн світу. Україна вже 9 рік поспіль приєднується до кампанії, яка має на меті привернути увагу населення планети до необхідності збереження навколишнього середовища та ощадливого використання ресурсів

У 2017 році вже більше 60 міст нашої країни приєдналися до світової спільноти, вимкнувши світло на відомих спорудах та закликавши жителів до активних дій за майбутнє Планети.

Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження ЛОДА закликає кожного мешканця, організацію та комерційну установу  Львівщини долучитися до кампанії шляхом вимкнення необов’язкового освітлення та електричних приладів на 60 хвилин у своїх домівках чи офісах, розказати друзям та знайомим про Годину Землі і впроваджувати практики енергозбереження у повсякденному житті.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua