» Інформація » В області розпочали виплату підвищених пенсій колишнім працівникам силових структур

В області розпочали виплату підвищених пенсій колишнім працівникам силових структур

Автор: admin2 от 22-03-2018, 10:03
 (голосів: 0)

В області розпочали виплату підвищених пенсій колишнім працівникам силових структурНа виконання постанови Кабінету Міністрів України від № 103 “Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби та деяким іншим категоріям осіб” та на підставі довідок про грошове забезпечення, виданих уповноваженими органами силових відомств, Головним управлінням Фонду  проводиться перерахунок пенсій.

Станом на 21 березня до головного управління Фонду надійшло  5 902 довідки для перерахунку пенсій, зокрема:

з Міністерства оборони України – 5 591
з Державної прикордонної  служби України – 284
з Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації – 27

На сьогоднішній день проведено виплату підвищених пенсій 2233 пенсіонерам силових відомств на суму 10,7 млн. грн. за період з 01.01.2018 по  31.03.2018.

Необхідну інформацію щодо перерахунку пенсій можна отримати за телефоном гарячої лінії: (032) 245 81 24

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua