Прощання з тілом трагічно загиблого військового комісара Дрогобицько-Бориславського об'єднаного військового комісаріату Віктором Поповим відбулося в міському народному домі та Катедральному соборі Пресвятої Трійці..
Під час громадської панахиди за покійним голова райдержадміністрації Володимир Шутко сказав: “Страшна звістка про загибель нашого бойового військового комісара накрила Дрогобиччину великим сумом. Адже полковника Віктора Попова добре знали і глибоко поважали. Віктор Попов очолив Дрогобицько-Бориславський військовий комісаріат у 2010 році. У важкий для України час він зумів відновити та чітко організувати роботу військкомату. Разом з високими діловими якостями керівника Віктор Попов мав високі людські якості. За мудрість, людяність, доброзичливість та відкритість характеру Віктор Євгенович користувався великою повагою в колективі, серед військових та мешканців нашого краю. Він з батьківською турботою та увагою ставився до хлопців з Дрогобиччини, які захищали та захищають Україну від агресора на фронті. Неодноразово виїжджав у довготривалі відрядження на передову. Низький уклін, вічна пам'ять, вдячність і шана порядній, шанованій людині, українському офіцеру, справжньому патріоту України полковнику Віктору Попову”. Від районної державної адміністрації, мешканців Дрогобицького району Володимир Шутко висловив щирі співчуття рідним, друзям, колегам Віктора Євгеновича.
Попрощатися з блаженної пам'яті Віктором Поповим прийшли працівники райдержадміністрації, депутати районної ради, сільські, селищні голови, всі, хто знав і поважав цю порядну і світлу людину, українського військового офіцера.













