В неділю, 6 травня чисельна делегація з Дрогобицького району взяла участь в урочистих заходах з відзначення 103-ї річниці перемоги Українських січових стрільців на горі Маківка на Сколівщині. Делегацію очолив перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад. Вклонитися пам'яті українських бійців-героїв, які полягли в боях за гору Маківка під час Першої світової війни, прибули бійці-добровольці на чолі з командиром підрозділу УДА, керівником апарату райдержадміністрації Русланом Щербою, волонтери, представники шкільної молоді разом зі своїми педагогами, активні мешканці району. Учасники делегації Дрогобиччини поклали квіти від до Меморіалу Українських Січових Стрільців.













