Вчора, 22 травня районна робоча група з перевірки готовності до відкриття дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на чолі із заступником голови райдержадміністрації Іваном Мізерником провела обстеження ДЗСТ “Світанок” та ДЗСТ “Нафтуся Прикарпаття”. У її складі, окрім працівників райдержадміністрації — представники Держпродспоживслужби, ДСНС.
Члени робочої групи оглянули територію та приміщення оздоровчих таборів, висловили керівникам свої зауваження і пропозиції. Суттєвих порушень, які б негативно вплинули на якість оздоровлення та відпочинку дітей, не зафіксовано, тож обидва табори отримають дозвіл на відкриття сезону.













