» Інформація » Олег Синютка привітав журналістів Львівщини з професійним святом

Олег Синютка привітав журналістів Львівщини з професійним святом

Автор: admin2 от 6-06-2018, 10:07
 (голосів: 0)

Олег Синютка привітав журналістів Львівщини з професійним святомСьогодні, 6 червня відбулись урочистості з нагоди Дня журналіста.

Привітав журналістів з професійним святом очільник Львівщини Олег Синютка.

«Те, що тут  зібрались професіонали, це найважливіше. Нехай у житті складається так, щоб ви йшли на роботу з гордістю, а з роботи з радістю. Від вас сьогодні залежить надзвичайно багато. Тому хочеться побажати насамперед сили, наснаги і розуміння, щоб ви творили об’єктивно, не зважаючи на труднощі з якими  доводиться стикатись у житті», - зазначив Олег Синютка у вітальному слові.

Відтак за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня журналіста  найкращих  фахівців відзначили почесними грамотами.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua