Сьогодні відбулася оперативна нарада за участю сільських, селищних голів, під час якої було озвучено актуальні питання, які потребують невідкладних рішень. Це — прийняття рішень органами місцевого самоврядування щодо монетизації пільг на пасажирські перевезення, оскільки з 15 червня безкоштовно громадським транспортом на території області мають право користуватися лише громадяни пільгових категорій, визначених меморандумом, який був підписаний між ЛОДА і перевізниками Львівщини.
На нараді йшлося також про проблему утилізації ТПВ, яка на Дрогобиччині, практично, зайшла в глухий кут. Пропонувалися різні варіанти виходу з кризи, які в кінцевому результаті лиш тимчасово вирішують проблему.
Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад також звернувся до сільських, селищних рад, на території яких реалізуються проекти різних рівнів з нагадуванням, що 16 червня настає дедлайн використання капіталовкладень. Якщо на тому чи іншому об'єкті до цього часу не розпочалися роботи чи не укладені угоди з підрядником, облдержадміністрація обіцяє провести перерозподіл фінансування та скерувати його на ті території, які готові ефективно і вчасно використати кошти.
На нараді говорилося також про необхідність продовження роботи щодо боротьби з борщівником, про проведення робіт з благоустрою, про забезпечення власних надходжень до бюджетів тощо.
В обговоренні питань наради взяли учась голова Асоціації сільських, селищних рад Степан Коваль, керівники струткурних підрозділів РДА.













