» Інформація » «Інструменти онлайн-комунікації»: у Львівській ОДА стартував тренінг для представників ОТГ та РДА

«Інструменти онлайн-комунікації»: у Львівській ОДА стартував тренінг для представників ОТГ та РДА

Автор: admin2 от 19-06-2018, 11:23
 (голосів: 0)

«Інструменти онлайн-комунікації»: у Львівській ОДА стартував тренінг для представників ОТГ та РДАСьогодні, 19 червня у Львівській обласній державній адміністрації стартував одноденний навчальний тренінг «Інструменти онлайн-комунікації» для представників об’єднаних територіальних громад та  районних державних адміністрацій відповідальних за роботу інформаційної діяльності (прес-служби).

Присутніх привітала керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська.

“В умовах гібридної війни ви маєте бути рупором добра, показувати, що на Львівщині та у нашій країні є позитивні зміни, ми працюємо для людей, тож нехай ця експрес-майстерня надихне вас на роботу за принципом – працюй для всіх і для себе”, - зазначила Маріанна Вільшинська.

Під час тренінгу учасникам розповіли про ефективне використання новітніх Інтернет технологій та онлайн-інструментів необхідних під час роботи.

Організатори тренінгу - департамент внутрішньої та інформаційної політики та Львівський відокремлений підрозділ «Центр розвитку місцевого самоврядування».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua