» Інформація » Олег Синютка привітав мешканців області із Днем молоді

Олег Синютка привітав мешканців області із Днем молоді

Автор: admin1 от 25-06-2018, 07:49
 (голосів: 0)

Олег Синютка привітав мешканців області із Днем молодіЦьогорічний День молоді, який відзначаємо 24 червня наповнений різноманітними локаціями та активностями. Долучився до святкувань у парку «На валах» голова Львівської ОДА Олег Синютка.
Очільник Львівщини привітав молодь зі святом, а також оглянув локації та поспілкувався із гостями.
«Дуже прошу вас, кожного разу, коли відбуваються такі, без сумніву, добрі речі, пам’ятайте: ми маємо можливість так святкувати лише завдяки десяткам тисяч наших хлопців з Львівщини та сотням тисяч хлопців з України, які боронять нас на Сході. Ви молоді, щасливі, успішні – і такою є наша країна, рідна Україна», - зазначив Олег Синютка.
Нагадаємо, святкування Дня молоді Львівщини розпочалось о 14:00 год і триватиме до 01:00. Вечірня програма включає в себе виступи музичних гуртів та нічний кіноперегляд просто неба.
У межах святкування також розіграли подорож в Будапешт і Відень та інші подарунки, а найприємніші спогади можна було зафіксувати та миттєво отримати надруковані світлини завдяки фотобоксу.
Святкування Дня молоді організували Львівська обласна державна адміністрація спільно з громадськими організаціями області, за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

 

Олег Синютка привітав мешканців області із Днем молоді

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua