» Інформація » Школярі району займуться "переписом" лелечих гнізд

Школярі району займуться "переписом" лелечих гнізд

Автор: admin от 30-04-2013, 12:27

Школярі району займуться "переписом" лелечих гніздШколярі району мають створити своєрідний реєстр лелечих гнізд на Дрогобиччині. Таке завдання поставив перед управлінням з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації заступник голови РДА Іван Мізерник.

Це необхідно зробити для того, щоб володіти інформацією, скільки цих благородних птахів проживає у нашому краї. Такий облік дасть змогу вести моніторинг, скільки лелек щороку повертається до рідних домівок, а також, визначити обсяги допомоги, необхідної у разі погіршення погодних умов. Як відомо, цьогоріч лелекам довелося пережити тривалі холодні дні з морозами та снігопадами.

Власне, школярі і мають взяти під опіку лелек. Це допоможе пернатим, а також, сприятиме екологічному вихованню дітей, робитиме їх добрішими та уважнішими.