Сьогодні, 17 липня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із представниками ТОВ ”АЛОВ-БУД”. У межах зустрічі порушили питання будівництва на Львівщині ще одного асфальтного заводу.
“У вас є техніка, можливості і разом ми повинні рухатись вперед”,- зазначив Олег Синютка.
Відтак сторони узгодили визначити земельну ділянку для будівництва заводу і розширювати діяльність в області.
Зазначимо, торік інвестори з Азейбарджану відкрили у Миколаєві асфальтний завод.













