» Інформація » На Львівщині стартувало засідання Міжурядової українсько-литовської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва

На Львівщині стартувало засідання Міжурядової українсько-литовської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва

Автор: admin1 от 17-07-2018, 12:05
 (голосів: 0)

На Львівщині стартувало засідання Міжурядової українсько-литовської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництваСьогодні, 17 липня, стартувало засідання Міжурядової українсько-литовської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва.
Участь у заході взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка. Очільник області розповів присутнім про економічний потенціал Львівщини та вигідне транспортне сполучення. Також наголосив на розвитку дорожньої інфраструктури в області. Віце-міністр Міністерства транспорту та комунікацій Литовської Республіки Дегутіс Річардас акцентував увагу на співпраці між Україною та Литовською республікою. “Литва не бачить успішної Європи без України”, - зазначив Дегутіс Річардас.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua