» Інформація » Енергетики відновлюють електропостачання знеструмлених внаслідок негоди населених пунктів

Автор: admin1 от 31-07-2018, 14:48

Енергетики відновлюють електропостачання знеструмлених внаслідок негоди населених пунктівВ області тривають роботи з відновлення електропостачання населених пунктів, що були знеструмлені внаслідок негоди.
За оперативною інформацією департаменту цивільного захисту Львівської ОДА, станом на 12:00 год тимчасово без електропостачання залишаються 40 населених пунктів - 25 повністю та 15 частково з числа тих, що були знеструмлені на ранок 31 липня через пошкодження в електричних мережах області внаслідок негоди.
Аварійними бригадами ПрАТ"Львівобленерго" відновлено електропостачання населених пунктів у Золочівському та Пустомитівському районах.
Продовжуються роботи з ліквідації пошкоджень в електромережах у Бродівському, Буському, Жовківському, Жидачівському, Кам’янка-Бузькому, Перемишлянському, Самбірському та Сколівському районах, а також в міських електромережах Львова.
До ремонтних робіт залучили 22 бригади ПрАТ "Львівобленерго" у складі 91 осіб та 25 одиниць техніки.