» Інформація » На Львівщині тривають роботи щодо спорудження меморіалів воїнам УГА

На Львівщині тривають роботи щодо спорудження меморіалів воїнам УГА

Автор: admin1 от 6-08-2018, 15:36
 (голосів: 0)

На Львівщині тривають роботи щодо спорудження меморіалів воїнам УГАНа Стрийщині та Радехівщині завершують благоустрій меморіалів воїнів УГА, що проводять в межах підготовки до відзначення сторіччя ЗУНР на Львівщині.
У межах програми споруджують та відновлюють пам’ятники на місці поховань воїнів УГА, Січових Стрільців та інших борці за незалежність України.На території області уже розпочали підготовчі роботи на п’ятнадцятьох меморіалах, зокрема у Красному, Нагуєвичах, Ходорові, Жовкві, Пустомитах тощо.
«Зараз триває робота над спорудженням та відновленням пам’ятників, де були поховані воїни. Перед цим ми провели великі дослідження та обстеження цих місць. Частину пам’ятних знаків ми реставруємо, а чистина буде новими. Серед них не лише могили, а й місця, де відбувалися бої», - розповіла т.в.о директора департменту архітектури та містобудування Львівської ОДА Оксана Ткачук.
На вісьмох об’єктах уже встановили фундаменти, зокрема на Турківщині, Самбірщині, Городоччині тощо.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua