Спорудження таблиць відбувається в рамках спільного проекту Львівської облдержадміністрації та КП “Доля” обласної ради. Таблиці будуть встановлені в тих населених пунктах, де за даними обласного архіву є поховання бійців Української Галицької Армії. У Дрогобицькому районі це — Опарі, Рихтичі, Старе Село, Долішній Лужок, Ступниця, Підбуж.
Сьогодні під час наради начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Леся Луців подякувала сільським та селищному головам цих населених пунктів за їхній позитивний відгук на ініціативу вшанування подвигу українських героїв.
Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад попросив сільських голів оперативно організувати процес виготовлення та встановлення таблиць, які є свідченням нашої шани до своїх героїв, збереження нашої історичної пам'яті. Віталій Скоропад також доручив фінансовому управлінню сприяти цим сільським та селищній радам щодо фінансування робіт з виготовлення інформаційно-меморіальних таблиць, урочисте відкриття яких має відбутися 1 листопада 2018 року.













