» Інформація » На Львівщині стартував промоційний тур для журналістів

На Львівщині стартував промоційний тур для журналістів

Автор: admin1 от 15-08-2018, 12:43

На Львівщині стартував промоційний тур для журналістівСьогодні, 15 серпня, стартував промоційний тур Львівщиною для журналістів області.
«Львівщина – регіон із унікальними туристичними та інвестиційними можливостями, курортними ресурсами. Такі промоційні тури показують наш потенціал та наштовхують на нові цікаві ідеї для журналістських матеріалів», - зазначила т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк.
Учасники маршруту упродовж дня мандруватимуть за маршрутом: м. Львів – м.Рудки - м Самбір – м.Старий Самбір - с.Стрільбища - с.Лаврів. Журналісти відвідають, зокрема костел Успіння Діви Марії, церкву Різдва Пресвятої Богородиці (XVIII ст.) з мощами святого Валентина та чудотворною іконою Самбірської Богоматері, Святоонуфріївський монастир та оглянуть одну із вітрових електростанцій.