» Інформація » Перший урок у навчальних закладах Львівщини проведуть під гаслом “Я - українець”

Перший урок у навчальних закладах Львівщини проведуть під гаслом “Я - українець”

Автор: admin1 от 16-08-2018, 11:57
 (голосів: 0)

Перший урок у навчальних закладах Львівщини проведуть під гаслом “Я - українець”Перший урок у загальноосвітніх навчальних закладах Львівщини відбудеться під гаслом «Я - українець». 
Про це сьогодні, 16 серпня, повідомила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.
“Перший урок патріотичного спрямування, у першому класі він може бути проведений на теми “Я люблю свою країну”, “Діти об’єднюють Україну, у старших класах ці теми можуть бути поглиблені”, – наголосила Любомира Мандзій.
Також Любомира Мандзій зазначила, що 1 вересня в школах Львівщини очікують 270 457 учнів.
“До першого класу цього року піде на 2 тисячі більше дітей, аніж у минулому році – 30 тисяч 282 першокласники. Цьогоріч плануємо створити 1532 перших класи у школах області, минулоріч ця цифра становила 1469 класів", – розповіла Любомира Мандзій.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua