» Інформація » «Цьогоріч ми введемо в екплуатацію три нові школи у сільській місцевості»,- Олег Синютка

«Цьогоріч ми введемо в екплуатацію три нові школи у сільській місцевості»,- Олег Синютка

Автор: admin1 от 17-08-2018, 14:14
 (голосів: 0)

«Цьогоріч ми введемо в екплуатацію три нові школи у сільській місцевості»,- Олег СинюткаЗ початку нового навчального року на Львівщині відкриють свої двері для школярів області три нові навчальні заклади. Про це сьогодні, 17 серпня, під час передачі нових шкільних автобусів розповів голова Львівської ОДА Олег Синютка.
«Цьогоріч з початку нового навчального року ми введемо в екплуатацію три нові школи у сільській місцевості. Важливо, що це в тому числі школи у віддалених районах області. У селі Лосинець Турківського району, Верхня Рожанка Сколівського району, а також навчальний заклад у селі Оброшине Пустомитівського району. Під час будівництва цих навчальних закладів ми застосовуємо всі сучасні стандарти та вимоги, в тому числі, що стосується санітарних та гігієнічних вимог», - розповів Олег Синютка.
Нагадаємо, що 17 районів, 11 ОТГ та 3 комунальні заклади обласного підпорядкування отримали 36 нових шкільних автобусів.
«Ми розуміємо, що завдяки придбанню автобусів, ми зможемо забезпечити надання якісної освіти для тих діток, які вчаться в малокомплектних школах. Це ще один аргумент для того, щоб створити оптимальну мережу освітніх закладів на території Львівської області», - додав Олег Синютка.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua