Сьогодні минуло чотири роки від дня загибелі на Луганщині українського воїна, уродженця Дрогобиччини Дмитра Лесишака. В роковини його загибелі керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба разом з працівниками районного центру соціальних служб для сім'ї та молоді відвідав Рихтичі, щоб вклонитися пам'яті героя та вкотре висловити слова вдячності і шани його батькам.
Руслан Щерба, а також рідні Дмитра Лесишака поклали квіти на його могилу на почесному місці сільського кладовища, запалили лампадки та помолилися за душу загиблого захисника України.
Дмитро Лесишак, старший стрілець 8-ї роти 3-го батальйону 24 ОМБр Збройних сил України, 21 серпня 2014 року під час виконання бойового завдання героїчно загинув у 30-річному віці внаслідок артилерійського обстрілу бойової позиції підрозділу російськими терористами поблизу смт. Георгіївка Луганської області.
За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).













