» Інформація » З нагоди Дня Незалежності в області відзначили військових медиків

З нагоди Дня Незалежності в області відзначили військових медиків

Автор: admin1 от 23-08-2018, 12:52

З нагоди Дня Незалежності в області відзначили військових медиківСьогодні, 23 серпня, з нагоди 27-ї річниці Дня Незалежності України на Львівщині відзначили військових медиків.
Зі святом усіх присутніх привітала керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації Маріанна Вільшинська.
"Сьогодні ми святкуємо День Державного Прапора України, завтра – День Незалежності. Дякуючи вам, ми святкуватимемо ці свята щороку. Дякуючи вам, світ знає, що Україна сильна і що жоден ворог нас не подолає", - наголосила Маріанна Вільшинська.
За сумлінне виконання службових обов'язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня Незалежності України Почесною грамотою облдержадміністрації та Подяками голови Львівської обласної державної адміністрації, цінними подарунками відзначили кращих представників цієї галузі.

З нагоди Дня Незалежності в області відзначили військових медиків