» Інформація » Відбулася зустріч голови райдержадміністрації з мешканцями Гаїв Нижніх

Відбулася зустріч голови райдержадміністрації з мешканцями Гаїв Нижніх

Автор: admin2 от 27-09-2018, 13:59

Відбулася зустріч голови райдержадміністрації з мешканцями Гаїв НижніхВчора голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич відповідно до графіку зустрічей з громадами відвідав Гаї Нижні. Під час розмови з мешканцями, яка проходила у місцевій школі, йшлося про проблемні питання населеного пункту: стан доріг, які потребують невідкладного ремонту, завершення ремонту народного дому, який відбувається в рамках мікропроекту. Говорилося також про пільгові пасажирські перевезення, про проблему розрахунку за оренду паїв фермерським господарством.

Під час візиту в Гаї Нижні голова райдержадміністрації разом з керівником апарату Русланом Щербою, Нижньогаївським сільським головою Василем Василенком оглянув об'єкти соціальної сфери села.

Відбулася зустріч голови райдержадміністрації з мешканцями Гаїв Нижніх