22 січня, в столиці нашої держави – Києві, на Софійській площі, відбулися головні урочистості з нагоди Дня Соборності України. Рівно 100 років тому на цьому місці зачитали Акт Злуки - рішення про об'єднання земель Західноукраїнської Народної Республіки та УНР. Затвердження цього важливого документа прийнято вважати першим кроком до об'єднання українського народу, який показав силу волі і дух єдності, а також істотно вплинув на подальші національно-політичні процеси в країні.
Вчора біля стін Софії знову зібралися тисячі людей, які прибули з різних областей, серед них і численна делегація Дрогобицького району.
Учасники делегації також вшанували Героїв Небесної Сотні, які загинули під час Революції Гідності п’ять років тому. Саме в цей день від куль снайперів загинули перші протестувальники – Сергій Нігоян та Михайло Жизневський.













