» Інформація » У філармонії культурно-просвітницький захід "Лицарський Хрест Добровольця Львівщини"

Автор: admin2 от 22-02-2019, 17:50

Церемонія нагородження «Лицарський Хрест Добровольця» - це захід національного рівня, на якому вшановують Добровольців з усієї України.

Під час заходу буде нагороджено 20 добровольців з Львівщини, 5 з яких вшановуються посмертно.

Загалом, станом на 20 лютого 2019 року, на території Львівської області налічується 235 визнаних бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України.

Довідково: Церемонію «Лицарський Хрест Добровольця» було започатковано у 2016 році Жіночою Волонтерською Сотнею Самооборони Чернігівщини з метою вшанування тих хлопців і дівчат, які першими, за покликом серця, стали на захист своєї країни від окупанта. Орден був розроблений Тернопільським обласним округом ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО". З 2016 року проведено 6 церемоній та вшановано 120 добровольців.

Захід розпочнеться у Львівській національній філармонії 14 березня о 18:00 год. Вхід вільний.

Деталі за телефоном: +380964341434 (Катерина).