» Інформація » Кращих «Людей спорту» Львівщини відзначать нагородами

Кращих «Людей спорту» Львівщини відзначать нагородами

Автор: admin1 от 26-02-2019, 13:00

Кращих «Людей спорту» Львівщини відзначать нагородами28 лютого в глядацькій залі Будинку науки і техніки відбудеться урочиста церемонія відзначення кращих спортсменів, меценатів галузі та організаторів спортивних подій Львівщини «Люди спорту 2018».

Організатори - управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Програма заходу є надзвичайно насиченою та передбачає відзначення «Людей спорту» у 13 номінаціях.

Зокрема, «Відкриття року», «Найкраща спортивна школа», «Федерація року», «Кращий центр «Спорт для всіх», «Розвиток спортивно-рекреаційної інфраструктури», «Спортивно-іміджевий проект», «Промоція спорту», «Меценат спорту», «Військові в спорті», «Сильні духом», «Команда року», «Спортсмен року», «Тренер року».

В кожній номінації переможці отримають ексклюзивні авторські нагороди, а лауреати – дипломи ручної роботи. Музичний супровід здійснюватиме сучасний львівський гурт ДикоBrass.

Трансляція церемонії нагородження відбуватиметься на YouTube-каналі «НАЖИВО Production» та на офіційній Facebook-сторінці управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Початок заходу о 16 год за адресою: місто Львів, вулиця Федьковича, 54.