» Інформація » «Крути – наша слава, наша історія»

«Крути – наша слава, наша історія»

Автор: admin1 от 30-01-2014, 12:40
 (голосів: 0)

«Крути – наша слава, наша історія»29 січня – День пам'яті героїв Крут. Цього дня відбулося засідання літературної вітальні в с. Долішній Лужок приурочено загиблим під Крутами героям. Їхній подвиг навічно залишиться в історії як символ національної честі, відданості рідному народові. Сценарій підготувала бібліотекар с. Д. Лужок Леся Щербан. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували їхню пам'ять, а також вшанували і пам’ять тих активістів з Євромайдану в Києві, які віддали своє життя за наше майбутнє, за волю України. Активну участь у заході взяли учні 7-8 класів: Андріана Щербан, Мар'ян Подоляк, Володя Щербан, Роман Комар, Тарас Комар, Лілія Лопатчак. Уривок «Після бою» інсценізували учні Марія Куцопей та Оксана Куцій. Бібліотекар Леся Щербан прочитала оповідання «Марійка», яке пов’язане з подіями Крут та вірш «Герої Крут». У виконанні Щербан Андріани та Куцій Оксани прозвучала пісня «Виряджала мати сина під Крути із дому», а акомпанував сільський голова Василь Котик. Герої Крут свій священний обов'язок перед Вітчизною виконали з честю. В цей морозний зимовий день Україна із сумом згадує одну із героїчних сторінок свого багатовікового шляху до омріяної Незалежності. 300 юнаків-мрійників, патріотів, героїв свідомо віддали своє життя за Україну. Тож нехай цей героїчний вчинок молодих патріотів початку минулого століття буде для нас великим прикладом вірного служіння рідному народові, своїй прекрасній Батьківщині – Україні. На масовому заході були присутні методист ЦРБ Марія Гелій, вчителі, сільський голова Василь Котик, учні школи.

 

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua