» Інформація » На Львівщині провели мирну акцію на підтримку захоплених українських моряків

На Львівщині провели мирну акцію на підтримку захоплених українських моряків

Автор: admin1 от 6-03-2019, 09:30
 (голосів: 0)

На Львівщині провели мирну акцію на підтримку захоплених українських моряківВчора, 5 березня, відбулась мирна акція на підтримку захоплених українських моряків. Учасники заходу серед яких ветерани військово-морських сил України, учасники бойових дій, представники козацьких чайок підняли військово-морський прапор України та зачитали звернення до світової спільноти з проханням посилити тиск на агресора – Російську Федерацію.  

«Сьогодні ми констатуємо той факт , що 100 днів українські моряки знаходяться в полоні. І це не тільки українські моряки, вже багато українських громадян знаходяться у російських в’язницях. Ми хочемо нагадати і українській спільноті і всьому світовому товаристві про те, що потрібно щось робити, діяти, щоб звільнити українських моряків і політв’язнів і повернути їх на батьківщину і загалом припинити війну», - розповів організатор акції, український військовик, морський офіцер, капітан ІІ рангу запасу ВМС ЗС України Тимур Баротов.

Також учасники акції тривали паперові кораблики із іменами полонених українських моряків і піднімали їх угору під час зачитування звернення. Як зазначають організатори  акція дала старт флешмобу у мережі інтернет на підтримку військовополонених українських моряків.

«Ми вирішили спробувати запустити флешмоб через інтернет завдяки якому розповсюдити цю тему якомога ширше і повернути і моряків, звільнити наші території,  припинити військову гібридну агресію, яку веде проти України Росія», - додав Тимур Баротов.

Відтак усіх небайдужих громадян України та громадян інших держав закликають записати відео звернення та поширити його через соціальні мережі з вимогою до Російської Федерації припинити гібридну війну проти України, звільнити усіх полонених українців, які незаконно утримуються  у в’язницях, повернути захоплені кораблі і звільнити окуповані території України.   

На завершення усі учасники спільно виконали державний гімн України.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua