» Інформація » У Львові організували Австрійсько-український день відновлювальної енергії

У Львові організували Австрійсько-український день відновлювальної енергії

Автор: admin2 от 7-03-2019, 15:05
 (голосів: 0)

У Львові організували Австрійсько-український день відновлювальної енергіїУ середу, 6 березня в готелі «Банк» відбувся «Австрійсько-український день відновлювальної енергії» організований  ADVANTAGE AUSTRIA, співорганізаторами якого виступили управління інвестиційної політики Львівської облдержадміністрації.

Серед спікерів – керівник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис. Зокрема, він виступив на тему  "Використання відновлювальних джерел енергії у Західній Україні – актуальний розвиток та проекти" та окреслив процеси залучення інвестицій і загального розвитку галузі альтернативної енергетики у Львівській області.

Під час заходу також обговорили актуальні теми, зокрема загальні тенденції  розвитку альтернативної енергетики, найбільш популярні галузі даного напряму, перспективи на майбутнє та законодавче і державне регулювання в сфері використання природних ресурсів для генерування енергії. Також обмінялись досвідом у впровадженні відновлювальних джерел енергії в України і Австрії.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua