» Інформація » Протягом трьох років на ремонт доріг в Дрогобицькому районі скерували понад 438 мільйонів гривень

Автор: admin2 от 13-03-2019, 19:33

Протягом трьох років на ремонт доріг в Дрогобицькому районі скерували понад 438 мільйонів гривеньРемонтні та будівельні роботи на дорогах Дрогобиччини відбувались в межах реалізації Програми розвитку дорожньої інфраструктури за рахунок фінансування з обласного бюджету, за кошти на ремонт та експлуатаційне утримання доріг району та з митних надходжень.

Про це під час звіту перед громадськістю повідомив голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич.

За ці кошти проведено ремонтні роботи на таких напрямках, як Дрогобич-Комарно,  Меденичі-Летня,  Новошичі-Ріпчиці,  Східниця-Пісочна,  Борислав-Дрогобич, Дрогобич-Самбір та інших автодорогах.

У 2019 році для включення в Програму розвитку дорожньої інфраструктури подано пропозиції щодо ремонту доріг  в межах району на напрямках Нижанковичі-Стрий, Вороблевичі-Рихтичі,  Воля Якубова-Залужани,  Мостиська-Самбір-Борислав,  Турка-Східниця, Стрілки-Новий Кропивник, Дрогобич-Довголука тощо.