Начальник відділу освіти Іван Стецко та працівники відділу зосередили увагу присутніх на формуванні мережі закладів освіти на наступний навчальний рік, підсумках ІІІ етапу предметних олімпіад та підсумках опалювального сезону.
Голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич зупинився на питаннях стану довкілля та участі школярів і педагогів у Всеукраїнській акції “Майбутнє лісу — в твоїх руках”. Очільник району також попросив тих керівників, у чиїх приміщеннях працюють виборчі дільниці, максимально сприяти комісіям у реалізації їхніх,
визначених законом повноважень, для належної організації виборчого процесу.













