» Інформація » Сьогодні голова райдержадміністрації взяв участь у нараді з керівниками навчальних закладів району

Сьогодні голова райдержадміністрації взяв участь у нараді з керівниками навчальних закладів району

Автор: admin2 от 20-03-2019, 15:22
 (голосів: 0)

Сьогодні голова райдержадміністрації взяв участь у нараді з керівниками навчальних закладів районуНачальник відділу освіти Іван Стецко та працівники відділу зосередили увагу присутніх на формуванні мережі закладів освіти на наступний навчальний рік, підсумках ІІІ етапу предметних олімпіад та підсумках опалювального сезону.

Голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич зупинився на питаннях стану довкілля та участі школярів і педагогів у Всеукраїнській акції “Майбутнє лісу — в твоїх руках”. Очільник району також попросив тих керівників, у чиїх приміщеннях працюють виборчі дільниці, максимально сприяти комісіям у реалізації їхніх,Сьогодні голова райдержадміністрації взяв участь у нараді з керівниками навчальних закладів району визначених законом повноважень, для належної організації виборчого процесу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua