6 лютого відбулася ХХХІІ позачергова сесія Дрогобицької районної ради. Основним питанням, винесеним на її розгляд, був проект районного бюджету на 2014 рік, про основні підходи формування якого доповів начальник фінансового управління райдержадміністрації Віталій Перхун. Після ряду запитань до доповідача та тривалого обговорення, більшістю голосів ("за" проголосувало 64 депутати із 65, присутніх на сесії) бюджет Дрогобицького району на 2014 рік був прийнятий.
Крім цього депутати розглянули ряд інших питань, а саме: про затвердження цільових програм Дрогобицького району на 2014 рік, про участь у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування у 2014 році, про затвердження структури, чисельності виконавчого апарату районної ради та ряд інших, по яких прийняті відповідні рішення.













