» Інформація » Львівська залізниця окреслила перспективи розвитку на 2019 рік

Львівська залізниця окреслила перспективи розвитку на 2019 рік

Автор: admin1 от 26-03-2019, 09:25
 (голосів: 0)

Львівська залізниця окреслила перспективи розвитку на 2019 рік25 березня, у палаці залізничників «Рокс» відбулась робоча нарада щодо обговорення перспектив розвитку Регіональної філії «Львівська залізниця» в 2019 році. Участь у нараді взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Сьогодні Укрзалізниця є однією з найпотужніших гілок в структурі економіки України. І це треба обов’язково зберегти та нарощувати. Нам сьогодні важливо зберегти невеликі станції, які є на території області. Це важливо з точки зору збереження інфраструктури, адже в перспективі це будівництво навколо неї підприємства, налагодження виробництва. Важливо також всіма силами розвернути рух вантажів в сторону залізниці», - зазначив Олег Синютка.

Також очільник області виокремив перспективні напрямки розвитку області, які потребують залізничних перевезень, серед них: розвиток вугільної галузі, перевезення сипучих для ремонту та будівництва доріг, переорієнтація автомобільних перевезень на залізничний транспорт, використання Львівщини з точки зору широкої і вузької колій.

Про підсумки роботи регіональної філії «Львівська залізниця» у 2018 році розповів головний інженер – перший заступник виконавчого директора  регіональної філії Зіновій Заньків. Зокрема, серед здобутків він виокремив збільшення паса- жиропоту, відкриття Бескидського тунелю, станції Сянки та інше.

Також в межах наради виконавчий директор Регіональної філії «Львівська залізниця» Роман Черніцький окреслив перспективи розвитку на 2019 рік. Серед них реконструкція та капітальний ремонт колії  в т. ч. по Львівській області - 41,5 км, оновлення основних засобів, електрифікація дільниць, ремонт рухомого складу, оновлення ремонтної бази, оновлення моторвагонного рухомого складу, реалізація спільних проектів з органами місцевого самоврядування.

«Реалізовано програму  реконструкції  2 залізничних  переїздів  за сприяння  Львівської ОДА: станція Городок та станція Пустомити. В проекті плану 2019 року заплановано облаштування ще 2 переїздів», - розповів Роман Черніцький.

Окрім цього, серед перспектив розвитку інфраструктури Роман Черніцький виокремив модернізацію пункту пропуску ст. Мостиська-2 для перенесення прикордонного огляду вантажних поїздів з кордону. Як він зазначив, завдяки реалізації проекту досягнуть збільшення пропускної спроможності прикордонного переходу та оптимізацію митних та прикордонних операцій.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua