» Інформація » В області розпочали підготовку робітників з професії «Фермер»

В області розпочали підготовку робітників з професії «Фермер»

Автор: admin1 от 9-04-2019, 16:45
 (голосів: 0)

В області розпочали підготовку робітників з професії «Фермер»Сьогодні, 9 квітня, відбулася робоча зустріч щодо проведення занять з підготовки робітників з професії «Фермер». Заняття проводить Львівський центр профтехосвіти державної служби зайнятості. Навчання є своєрідним стартом роботи Центру підготовки фермерів.  

Участь у зустрічі взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Як йшлося під час зустрічі перші учасники навчання розпочали освоювати теорію фермерської справи 8 квітня і навчатимуться щодня до 23 квітня. Опісля вивчення теоретичної частини слухачі зможуть освоїти і професійні навички на агроформуваннях області.

Загалом навчання триватиме понад 5 місяців. Завданням навчання є не лише підготувати фермерів для майбутньої праці у власних господарствах, але й стимулювати їх долучатись до роботи с/г кооперативів.

Майбутні фермери зацікавлені в освоєнні таких напрямів сільськогосподарського виробництва як садівництво, бджільництво, розведення кролів.

Також в межах зустрічі обговорили питання створення Центру підготовки фермерів на Львівщині.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua