» Інформація » Лісники співпрацюють з заповідником «Нагуєвичі»

Лісники співпрацюють з заповідником «Нагуєвичі»

Автор: admin1 от 6-05-2019, 12:31
 (голосів: 0)

Лісники співпрацюють з заповідником «Нагуєвичі»Сьогодні, 6 травня, заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Ханас провів робочу нараду з питання господарської допомоги Державному історико-культурного заповіднику «Нагуєвичі», участь в якій взяли директор Дрогобицького ДЛГП «Галсільліс» Богдан Захарко та директор ДІКЗ «Нагуєвичі» Богдан Лазорак.

Вони обговорили кілька важливих для заповідника питань.

Було прийняте рішення про спільне відновлення старого паркану навколо садиби Івана Франка.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua