Вчора, 20 травня, відбулося засідання оргкомітету з відзначення 75-х роковин початку депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини в 1944-1951 роках, яке провів заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас.
На засіданні були запропонований план заходів, зокрема 8 вересня в районному народному домі та населених пунктах району провести віче-реквієми, а в храмах району – молебні за жертвами примусових депортацій українців.
Також планується проведення в навчальних закладах тематичних уроків, виховних, історичних та інформаційно-просвітницьких годин, показ тематичних фільмів, інших тематичних заходів про примусову депортацію українців.
Учасники засідання – начальник відділу культури і туризму Надія Козар, голова Дрогобицького товариства «Лемківщина» Володимир Байса та голова осередку «Надсяння» Володимир Бурий підтримали пропозицію випуску брошури зі свідченнями тих, хто пережив депортацію та вирішили взяти участь в циклі радіопередач приуроченій цій сумній даті.













