Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Руслана Щерби сьогодні, 21 травня, відбулася нарада по питанню недопущення виникнення надзвичайної ситуації в населених пунктах району у зв’язку з опадами, що можуть призвести до критичного підняття рівня води в річках та можливого підтоплення житлових будівель та сільськогосподарських угідь. Участь в нараді взяли керівники Дрогобицького підрозділу ДСНС, Дрогобицького управління водного господарства, спеціального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, представники сектору цивільного захисту райдержадміністрації та філії «Дрогобицький райавтодор».
Як поінформував начальник Дрогобицького УВГ Володимир Шутко, у зв’язку з підняттям рівня води в річках критичної ситуації в районі немає, насосні станції в разі необхідності готові до відкачування води. Водосховища мають технологічну можливість прийняти надлишковий рівень води, так наприклад водосховище в селі Унятичі ще може прийняти до семи мільйонів кубічних метрів води. Також він повідомив, що організовано цілодобове спостереження за обстановкою на водних об’єктах та станом гідротехнічних споруд.
За результатами наради були прийняті рішення зобов’язати Дрогобицький УВГ та райавтодор продовжувати проводити моніторинг рівень води в річках та придорожніх канавах і при потребі вживати термінові невідкладні заходи. ДСНС бути готовими для надання спецтехніки для відкачування води, а сільським головам вживати заходи по недопущенню засмічення берегів річок та придорожніх канав.













