» Інформація » На автошляхах Дрогобицького району розпочалися ремонтні роботи

На автошляхах Дрогобицького району розпочалися ремонтні роботи

Автор: admin2 от 17-02-2014, 14:25

На автошляхах Дрогобицького району розпочалися ремонтні роботиПро це сьогодні на нараді в райдержадміністрації повідомив керівник філії “Дрогобицький райавтодор” Сергій Грибанов.

Так ямковий ремонт холодним асфальтом проводять на відтинку Дрогобич-Меденичі автодороги Львів-Трускавець. За тією ж технологією підправлять дорожнє полотно на дорозі Дрогобич-Нагуєвичі.

За інформацією Сергія Грибанова комісія за участю фахівців Служби автомобільних доріг області провела обстеження дороги на Довголуку та на Самбірському напрямку. Незабаром на цих автошляхах, а також у гірській частині району також розпочнуться роботи. Для цього в Райавтодорі сформовані дві ремонтні бригади, готується відповідна техніка.