Сьогодні голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич провів робочу нараду щодо відзначення на Дрогобиччині 75-х роковин початку депортації українців з етнічних українських земель у Польщі.
Обговорювалося проведення у районі комплексу заходів на вшанування цієї трагічної в історії України дати. Окрім раніше проанонсованих подій, йшлося про проведення у районному народному домі тематичної науково-практичної конференції за участю істориків Дрогобиччини та Львова. Голова райдержадміністрації також запропонував провести пам’ятні заходи в тих населених пунктах, де компактно проживають родини українців, переселених з території Польщі. Обговорювалося також питання спорудження пам’ятного знака жертвам депортації.













