Сьогодні, 2 серпня перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба провів нараду за участю відповідальних осіб РДА та районної ради щодо переведення штатних одиниць та передачі майнових комплексів шкіл у власність Меденицької ОТГ.
За її результатами юридичним службам райдержадміністрації та районної ради доручено вивчити механізм переведення штатних працівників та передачу будівель (споруд) Летнянського НВК І-ІІІ ст. та Опарівського НВК І-ІІ ст. з відділу освіти райдержадміністрації в оперативне управління Меденицької ОТГ у зв’язку із зміною підпорядкування юридичної особи. Про прийняте рішення інформувати керівництво райдержадміністрації.













