» Інформація » У райдержадміністрації вирішувалося питання передачі Меденицькій ОТГ закладів освіти, які працюють на її території

У райдержадміністрації вирішувалося питання передачі Меденицькій ОТГ закладів освіти, які працюють на її території

Автор: admin2 от 2-08-2019, 15:01
 (голосів: 0)

У райдержадміністрації вирішувалося питання передачі Меденицькій ОТГ закладів освіти, які працюють на її території Сьогодні, 2 серпня перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба провів нараду за участю відповідальних осіб РДА та районної ради щодо переведення штатних одиниць та передачі майнових комплексів шкіл у власність Меденицької ОТГ.

За її результатами юридичним службам райдержадміністрації та районної ради доручено вивчити механізм переведення штатних працівників та передачу будівель (споруд) Летнянського НВК І-ІІІ ст. та Опарівського НВК І-ІІ ст. з відділу освіти райдержадміністрації в оперативне управління Меденицької ОТГ у зв’язку із зміною підпорядкування юридичної особи. Про прийняте рішення інформувати керівництво райдержадміністрації.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua