3 березня під головуванням голови Дрогобицької районної ради Михайла Сікори відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення заходів, присвячених 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.
Члени оргкомітету жваво обговорили хід виконання запланованих заходів, напрацьованих на попередніх засіданнях.
Вцілому район готовий до проведення урочистостей, які відбудуться в неділю, 9 березня, зокрема покладання квітів до пам’ятників Кобзареві в Дрогобичі, поблизу Долішнього Лужка та в Новому Кропивнику, на яких будуть присутні керівники району. Також цього дня планується відкриття нового пам’ятника Тарасу Шевченку в Н. Кропивнику, який збудований за кошти громади села.
У зв’язку з напруженою ситуацією, що склалася в нашій державі, дещо відкореговано план культурно-мистецьких заходів, запланованих оргкомітетом раніше.













