» Інформація » Дрогобиччина готова до відзначення 200-ліття Тараса Шевченка

Дрогобиччина готова до відзначення 200-ліття Тараса Шевченка

Автор: admin1 от 3-03-2014, 16:54
 (голосів: 0)

Дрогобиччина готова до відзначення 200-ліття Тараса Шевченка3 березня під головуванням голови Дрогобицької районної ради Михайла Сікори відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення заходів, присвячених 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.

Члени оргкомітету жваво обговорили хід виконання запланованих заходів, напрацьованих на попередніх засіданнях.

Вцілому район готовий до проведення урочистостей, які відбудуться в неділю, 9 березня, зокрема покладання квітів до пам’ятників Кобзареві в Дрогобичі, поблизу  Долішнього Лужка та в Новому Кропивнику, на яких будуть присутні керівники району. Також цього дня планується відкриття нового пам’ятника Тарасу Шевченку в Н. Кропивнику, який збудований за кошти громади села.

У зв’язку з напруженою ситуацією, що склалася в нашій державі, дещо відкореговано план культурно-мистецьких заходів, запланованих оргкомітетом раніше.

 

 

Дрогобиччина готова до відзначення 200-ліття Тараса Шевченка

 

 

Дрогобиччина готова до відзначення 200-ліття Тараса Шевченка
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua