13 серпня соціальний педагог Дрогобицького районного центру соціальних служб для дітей, сім”ї та молоді, Оксана Яжик спільно з інспектором ювенальної поліції СППП Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській області лейтенантом поліції Віталією Мроць провели бесіду на тему: «Злочин і підліток» у дитячому закладі санаторного типу «Світанок» з метою профілактики злочинів та правопорушень серед неповнолітніх, виховання правової свідомості дітей.
Обговорили з дітьми проблему злочинності серед неповнолітніх і пояснили особливості кримінальної відповідальності.
У дітей сформувалися навички самостійного прийняття відповідального рішення і критичного аналізу складних ситуацій, а також усвідомили, якщо дотримуватися законів нашої країни - тоді Вітчизна наша буде ще міцніша.













