Сьогодні, 19 серпня, в райдержадміністрації відбулось засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 28-ої річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. Основні питання, що обговорювалися на засіданні стосувалися благоустрою пам’ятників та пам’ятних знаків, біля яких будуть відбуватися урочистості, також приведення у порядок прилеглих територій підприємств, установ, організацій, їх будівель; підготовки до урочистих заходів, які будуть проходити під час святкування Дня незалежності.
В ході наради, також, були враховані пропозиції членів оргкомітету щодо заходів із відзначення на Дрогобиччині 28-ої річниці Незалежності України. Зокрема, погодили пропозицію, що урочиста церемонія підняття Державного прапора України буде відбуватися при в’їзді до міста Дрогобича зі сторони Стрия та Львова – на перехресті «Вигода».
Також 23 серпня делегація у складі керівництва райдержадміністрації, відділу культури, художніх колективів відправиться для участі у Днях української культури, що відбудеться у Кракові.
24 серпня, представникам всім релігійних конфесій запропоновано провести молебні за Україну.
Згідно інформацій органів місцевого самоврядування, 23-24 серпня в усіх населених пунктах району відбудуться урочисті заходи.













