» Інформація » Етно-фест в садибі Франка

Етно-фест в садибі Франка

Автор: admin2 от 26-08-2019, 10:08

Етно-фест в садибі ФранкаУ неділю, 25 серпня у рамках відзначення 163-роковин народження Івана Франка у Державному історико-культурному заповіднику “Нагуєвичі” відбулося велелюдне свято.

Етно-фест в садибі Франка” зібрав митців, майстрів народних промислів, гостей з різних куточків України.

Учасників святкового дійства привітали народний депутат України Орест Саламаха, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, голова Дрогобицької районної ради Михайло Задорожний, перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Руслан Щерба, Дрогобицький міський голова Тарас Кучма.

На території садиби розмістилося понад п’ятдесят найрізноманітніших локацій з гончарства, ковальства, петриківського розпису, майстер-класів із соломи, вати, піску, шкіри, дерева, гуцульської музики, пекарства, ляльок-мотанок, народного хусткування, витинанок, малярства.

Також відвідувачі із задоволенням переглянули театралізовані екскурсії, реконструкції епохи «Захара Беркута», бойківські обжинки.

Окрім цього, відбулася прем'єрна презентація відеоматеріалів фільму «Інший Франко», присвяченого життю Петра Франка.

На літній сцені заповідника відбувся концерт за участю творчих колективів Дрогобиччини, Сокальщини та Жовківщини.

У концерті Етно-фесту взяли участь участь відомі гурти «ZОРЕПАD DANCE», «Фьюжн» та інші.

Увечері в літньому театрі відбулася дискотека від «ДУЕТУ ІМЕНІ НАС».

Етно-фест в садибі Франка