» Інформація » У Дрогобичі стався обвал у житловому будинку

У Дрогобичі стався обвал у житловому будинку

Автор: admin2 от 28-08-2019, 09:09

У Дрогобичі стався обвал у житловому будинкуО 2:40 у Дрогобичі стався обвал другого під`їзду житлового будинку за адресою вул. М. Грушевського 101/1.

Причина обвалу встановлюється. Попередня версія - вибух побутового газу.

На місці працюють рятувальники. Організовано охорону майна представниками Національної поліції України та Національної гвардії України. Задіяно 140 рятувальників та 18 одиниць спецтехніки. Психологи ДМНС працюють з потерпілими.

О 6:30 відбулося позачергове засідання комісії ТЕБ та НС під головуванням голови облдержадміністрації Маркіяна Мальського.

Дрогобицька міська рада просить з питань евакуації та розміщення населення звертатися у ЗОШ №16, де працює евакуаційна комісія. Для потерпілих мешканців будинку організоване харчування.

Станом на 8.40 6 осіб евакуйовано. У медичні заклади звернулися 7 осіб, з них 2 дітей. Двоє загиблих.

Вулиця  М. Грушевського перекрита для проїзду транспорту.

На місці події присутні керівництво Львівської обласної державної адміністрації, міста та району.