» Інформація » На Львівщині впорядковували садибу Кирила Трильовського

На Львівщині впорядковували садибу Кирила Трильовського

Автор: admin2 от 16-09-2019, 10:00

На Львівщині впорядковували садибу Кирила ТрильовськогоУ суботу, 14 вересня відбулась обласна толока з впорядкування садиби Кирила Трильовського в селі Богутин Золочівського району Львівської області.

Кирило Трильовський – визначний громадсько-політичний діяч, літератор, меценат, посол Австро-Угорського Парламенту та Галицького Сейму, побратим та соратник Івана Франка.

На сьогодні, за кошти обласного бюджету в садибі, в якій народився громадський діяч, проводяться ремонтно-будівельні роботи по створенню історико-меморіального музею К. Трильвоського.

У заході взяли участь представники Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації, громадська організація Золочівське районне громадсько-патріотичне об'єднання «Український чин», громадська організація «Товариство наукових викладів ім. Петра Могили», Львівська обласна організації «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, громадська організація «Союз українок» та Громадська рада «Святий Юр»