» Інформація » Львівщина висловлює співчуття родинам загиблих внаслідок аварійної посадки літака

Автор: admin2 от 4-10-2019, 11:06

Львівщина висловлює співчуття родинам загиблих внаслідок аварійної посадки літакаУ п'ятницю, 4 жовтня о 07:02 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що при заході на посадку на відстані 13,7 км до міжнародного аеропорту «Львів» зник з радару транспортний літак Ан-12.

На борту літака перебувало 8 осіб, з них 7 чоловік екіпажу та 1 одна особа, що супроводжувала вантаж.

О 07:29 один член екіпажу вийшов на зв'язок та повідомив, що літак Ан-12 здійснив аварійну посадку.

О 07:46 літак Ан-12 знайдено на відстані 1,5 км від злітно-посадкової смуги.

Рятувальники деблокували 3 потерпілих із пошкодженого літака, яких із травмами різного ступеня важкості госпіталізовано в медичні заклади м. Львова. Внаслідок падіння літака 5 осіб загинуло.

На місці події працює оперативна група ГУ ДСНС України у Львівській області.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблих.