» Інформація » У семи пілотних ОТГ реалізується проєкт з методичної та інформаційної підтримки щодо впровадження соціальних послуг

Автор: admin1 от 8-11-2019, 14:41

У семи пілотних ОТГ реалізується проєкт з методичної та інформаційної підтримки щодо впровадження соціальних послугПредставники служби у справах дітей, департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації та проєкту «EDGE» здійснили робочі виїзди у Заболотцівську та Великомостівську територіальні об’єднані громади області.

В межах виїздів відбулись зустрічі з представниками Координаційних рад з питань захисту прав дітей та реалізації реформи системи інституційного догляду та виховання дітей ОТГ щодо роз'яснень впровадження та імплементації Закону України «Про соціальні послуги», який вступить в дію з 1 січня 2020 року.

Окрім цього відбулось обговорення надання методичної та інформаційної підтримки запланованим позитивним перетворенням в сфері соціального захисту дітей, сімей з дітьми та мешканців об’єднаних територіальних громад Львівщини.

«Проект методичної та інформаційної підтримки щодо впровадження соціальних послуг та реалізації ДІ-реформи на території семи спроможних пілотних громад, а саме: Великомостівської, Великолюбінської, Гніздичівської,  Заболотцівської, Рудківської, Зимноводівської, Кам‘янко-Бузької, здіснюється за підтримки Проєкту «Експертна підтримка врядування та економічного розвитку» (EDGE - Канада) відповідно до Плану спільних дій, що є додатком до «Угоди про партнерство» підписаною 6 лютого 2019 року між Львівською обласною державною адміністрацією та компанією Agriteam Canada Consulting Ltd. в Україні», - зазначив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис.