8 листопада в області розпочався тренінг «Моніторинг та аналіз звіту з оцінки впливу на довкілля».
Захід організувала «Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини» в межах ініціативи ГО «НОВА Енергія» та Асоціація енерготранспарентність «UAEITI для ефективного управління на місцевому рівні», що реалізується за підтримки уряду Німеччини.
В заході беруть участь регіональні експерти, з метою напрацювання методології для підготовки збірника кращих практик та рекомендацій щодо участі громадськості в процедурі оцінки впливу на довкілля (далі – ОВД) у видобувній галузі.
Львівську обласну державну адміністрацію на заході представляла заступник начальника управління-начальник відділу нафтогазової промисловості управління ПЕК департаменту ПЕК та енергозбереження Вікторія Хомуляк, яка зазначила, що мешканці територіальних громад на території яких планується або здійснюється видобуток вуглеводнів часто не відчувають в собі достатньо «сили» і залишаються осторонь від процедури ОВД, не застосовуючи всі можливості передбачені Законом України «Про оцінку впливу на довкілля» та Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку».













