» Інформація » 15 листопада відбудеться відкритий захист конкурсних пропозицій інститутами громадянського суспільства

Автор: admin2 от 12-11-2019, 18:12

15 листопада відбудеться відкритий захист конкурсних пропозицій інститутами громадянського суспільстваСьогодні, 12 листопада під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Василя Лозинського відбулось перше засідання конкурсної комісії з визначення інститутів громадянського суспільства з метою надання їм фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету для створення соціальних підприємств.

На засіданні конкурсною комісією затверджено регламент роботи комісії та визначено дату проведення відкритого захисту конкурсних пропозицій.

Відтак, відкритий захист відбудеться 15 листопада, початок об 11:00 год у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації (вул. Винниченка,18, каб. 257).

До другого етапу конкурсу допущено 4 інститути громадянського суспільства.