» Інформація » З представниками єпархіальних управлінь обговорили реєстрацію статутів релігійних громад

Автор: admin1 от 14-11-2019, 17:50

З представниками єпархіальних управлінь обговорили реєстрацію статутів релігійних громадУ Львівській ОДА відбулась нарада з представниками єпархіальних управлінь та релігійних організацій області щодо реєстрації статутів релігійних громад та внесення відомостей до єдиного державного реєстру.

Під час наради обговорили зміни до законодавчої бази та підключення до єдиного державного реєстру.

«Підключення до єдиного державного реєстру дозволить спростити процедуру реєстрації. Окрім того, на початку листопада змінилось законодавство щодо внесення відомостей в реєстр, а також змінився закон про свободу совісті та релігії. Законодавча база з якою ми працюємо, ознайомлює нас з усіма нюансами нашої діяльності», - зазначила під час наради начальник управління у справах національностей, релігій та фінансово-планової роботи Львівської облдержадміністрації Леся Корнат.

В межах наради також порушили питання офіційного погодження діяльності іноземців в Україні та проведення ремонтно-реставраційних робіт пам’яток архітектури.