» Інформація » «Укрзалізниця» планує збудувати євроколію зі Львова до кордону

«Укрзалізниця» планує збудувати євроколію зі Львова до кордону

Автор: admin2 от 28-11-2019, 17:54

«Укрзалізниця» планує збудувати євроколію зі Львова до кордону«Укрзалізниця» має намір за 2020 рік побудувати євроколію від станції «Скнилів» на околиці Львова до державного кордону для приймання поїздів із країн Європи. Відповідно, потягам із Європи не доведеться «перевзуватися» на кордоні, аби доїхати до Львова ширшими коліями. Це зменшить час перебування в дорозі. Суміщена колія відкриє нові можливості для пасажирів та посилить транспортний і туристичний потенціал України.

Про це розповів директор АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов під час наради у Львівській ОДА.

Євген Кравцов заявив, що через рік Львів матиме пряме швидкісне сполучення зі Львова до Кракова, Праги, Відня.

Залізнична станція «Скнилів» розташована на західній околиці Львова у 5,5 км від головного залізничного вокзалу і в 3 км від аеропорту «Львів». Зараз станція обслуговує приміські та вантажні потяги самбірського та стрийського напрямків.

«Про це говорять останні років 10. Але ми зробимо це за рік. Тобто через рік українці зможуть отримати пряме швидкісне сполучення зі Львова до Кракова, Праги, Відня», - наголосив Євген Кравцов.

Він також назвав запуск потягів зі станції «Скнилів» до Європи найбільшим інфраструктурним проектом у Західній Україні.

Окрім того, у планах «Укрзалізниці» – запустити експрес між станцією «Скнилів», головним залізничним вокзалом та аеропортом.